Skip to main content

Victor’s Eduation 2020 yılında 100% İngilizce eğitim veren, Dokuz Eylül Üniversitesi Lojistik Bölümü öğrencilerine yönelik misafir eğitimci olarak katkılarda bulunmuş, Avrupa’da satınalma, tedarik zinciri, lojistik süreçleri ve günümüzün popüler konularından sürdürülebilirlik teması işlemiştir. Endüstri 4.0 ve dijitalleşme akımları ile Türkiye ve Avrupa’dan karşılaştırmalı örnekler sunup, küreselleşme sürecinde native düzeyinde yabancı dil bilmenin kazandırdığı imkanlara değinmiştir.

Avrupa ve Asya arasında bir köprü oluşturan Türkiye’nin Karadeniz, Ege ve Doğu Akdeniz’deki önemli jeopolitik konumu nedeniyle özel denizcilik ilgi ve çıkarları bulunmaktadır. Buna paralel, Dokuz Eylül Üniversitesi, Denizcilik İşletmeleri Yönetimi, Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği, Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği ve Lojistik Yönetimi Bölümlerinde uluslararası standartlarda İngilizce eğitim vermekte; denizcilik eğitiminde mükemmeliyeti merkezi alan bilimde öncü olma vizyonu ile ilerlemektedir.

Pek çok yurtdışı üniversite ile işbirliği olan okulun öğrencilerine, sadece denizcilik, lojistik ve satınalma gibi uzmanlık dallırının ve uluslararası dil eğitiminin önemi ve metodları paylaşılmakla kalınmamış, aynı zamanda Victor’s Education & Consultancy, yurt dışı staj olanakları ve yurt dışı üniversiteler ve uygun bölümleri de ilgilenen öğrencilere tanıtmıştır.

Hazırlık sınıfını geçmek için ya da İngilizce hazırlık desteği için İngilizce kursları almak isteyen öğrencilerimiz için Victor’s Education; denizcilik, lojistik, ihracat, ithalat, satınalma, satış, tedarik zinciri, iş geliştirme, pazarlama, kurumsal iletişim, iş hukuku, denizcilik hukuku konularında danışmanlık bazlı mesleki İngilizce almak isteyen öğrenci ve beyaz yaka çalışanları için ise Victor’s Consultancy hizmete hazırdır.

Leave a Reply