YABANCI DİL KURSLARI

Yabancı dil kursları dahilinde, Victor’s Education, geleneksel dil okulları ve dershanelerden farklı olarak şirketlere veya elit butik eğitimin değerinin farkında olan bireylere, tam ihtiyaçlara göre ayarlanmış, özel dersler şeklinde, 10+ DİLDE online bire bir kurslar ve grup eğitimleri vermektedir. ​
 • KALİTE: İsveç menşeli kalite sistemi
 • REHBERLİK: Danışmanlık ve eğitim rehberliği
 • İLETİŞİM: Farklı dilek, talep ve önerilere cevap verebilme yetimiz
 • SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK: Aynı eğitimci ile program sonuna kadar devam edebilme olanağı
 • YILDIZ: Turkish, Native-like, Native, ve Native + Turkish seçenekleri ile yıldız eğitimci seçenekleri
 • BUTİK: Öğrencinin ihtiyacına özel ders programları (Genel kur, konuşturma odaklı, sınava hazırlık)
 • KUR SİSTEMİ: Avrupa akreditasyonlu kur sistemi (CEFR)
 • TELAFİ: Katılamadığınız derslerin ücretsiz telafisi
 • DONDURMA: Kur dondurma olanağı
 • SERTİFİKASYON: Kur bitirme sertifikaları
 • ŞEFFAFLIK: Eğitimci hakkında bilgilendirme
 • GARANTİ: 100% konuşma garantisi

İspanyolca

İtalyanca

Fransızca

Almanca

Rusça

Çince

Arapça

Japanese

Japonca

4 Yıldızlı

Native + Turkish

Çift Anadili olan, Çifte Vatandaş Eğitimci, Türk Eğitimcilere kıyasla yurt dışını bilen, yurt dışında yaşamış, aksanlı; yabancı eğitimcilere nazaran Türk Dili´ni, yapısını ve kültürünü anlayan, kısaca 2 dünyanın da en iyisi.

3 Yıldızlı

Native

Ana dili yabancı dil olan eğitimci.

Çift Yıldızlı

Native Like

Anadili gibi yabancı dil konuşan yabancı ya da Türk eğitimci.

Tek Yıldızlı

Basic

Sıfırdan başlayanlar için gramer odaklı eğitmen.

FRANSIZCA DERSLERİ ve FRANSIZCA SINAV HAZIRLIĞI

 • YDS
 • YÖKDil
 • Delf
 • TUREB
 • JLPT

ALMANCA DERSLERİ ve ALMANCA SINAV HAZIRLIĞI

Hjordis Sertifika
 • Fransızca dersleri, Fransızca kursları, Fransızca öğren
 • Almanca dersleri, Almanca kursları, Almanca öğren
 • İtalyanca dersleri, İtalyanca kursları, İtalyanca öğren
 • İspanyolca dersleri, İspanyolca kursları, İspanyolca öğren
 • Rusça dersleri, Rusça kursları, Rusça öğren
 • Japonca dersleri, Japonca kursları, Japonca öğren
 • Çince dersleri, Çince kursları, Çince öğren
 • Arapça dersleri, Arapça kursları, Arapça öğren
 • Yabancılar için Türkçe dersleri, Yabancılar için Türkçe kursları, Türkçe öğren
Eğitimcilerimiz ve örnek ders videoları için tıklayın

ÇEVİRİ:

 • İngilizce ve Türkçe’den, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Japonca, Çince, İsveççe, İspanyolca, Rusça, Arapça, Yunanca dillerine çeviri
 • Noter Tastikli
 • Yeminli Tercüman
Dil Eğitimi Süreci

A1 Kuru

20%

A2 Kuru

40%

B1 Kuru

60%

B2 Kuru

80%

C1 Kuru

100%

Açık konuşmak gerekirse daha önce derslere girmek zor gelirdi ama şimdi ders gelsin istiyorum, iyi gidiyor. Hatta şu an İngilizce çalışıyorum kendime şaşırıyorum.

Mert GürlerSF Tekstil

Oğlum için 4 kur Fransızca kursu aldık ve ilerlemesinden çok memnunuz.

Işın Koçakİzmir

Çok teşekkür ederim Victor’s Education'a. Rusça’da 40 derslik program sonrası konuşma düzeyine gelmek idi amacım. Şu an beklediğimden daha iyi seviyeye hocamında verdiği emek sayesinde geldim. Rusça öğrendim ama İsveç’ten iş teklifi aldım. ☺ ☺ çok ama çok teşekkürler.

İbrahim ŞahinSundsvall, İsveç

Bize verdiğiniz emeklere sağlık Hocam.

Hülya HazırDokuz Eylül Üniversitesi, Tarih Bölümü

Highly recommended Italian course at Victor’s! Intensive and professional online private classes but very personal at the same time. The tutor is very enthusiastic, always a great atmosphere. Bravissima esperienza!

Hjordis WagenaarAustria

Victor's Education takımı dil eğitimde çok iyiler.

Güray Gülerİzmir

Gerçekten mesleki İngilizce'de rakipsiz.

Gobustone EuropeGobustone

İngilizce dersleri şahane geçiyor, hocamız inanılmaz biri saatler nasıl geçiyor anlamıyoruz. Kaynak kitap seçimi de çok isabetli. konular hayatın içinden.

Figen DerinceSF Tekstil

Yıllardır turizm sektöründe ve departmanlarında çalıştım ve dil konusunda kendimi geliştirmemde çok yardımcı oldunuz çok tşkler.

Erkan BertanYaşar Üniversitesi

Я получил образование в Victor’s Edu для коммуникации с моей женой и её семьёй! спасибо большое

Çağlar PolatoğluSBAB, İsveç

Yabanci dil egitiminde, bizzat yurt disinda yasamis ve calismis olmanin verdigi tecrube ile aldigim hizmetten cok memnun kaldim. Dil eğitimi değil danışmanlık oldu adeta .

Berkay TürkcanHırdavatım 365

Dünyayı uluslararası çapta yorumlayabilen Victor's Education ekibi ile İsveççe gibi bir dil öğrenimi farklı bir boyut kazanıyor.

Barış TekinVolvo Cars, İsveç

J'ai développé mon français que j'ai appris dans le passé, en très peu de temps avec Mme.Rose. Ce sera encore plus utile, surtout s'il est synchronisé avec l'anglais. Le plus grand avantage est que vous pouvez parler des problèmes actuels. Merci beaucoup

Alper ÇanakçıBisan Arge

Serhat Hocam İngilizce’de bi tane

Alev DurkayaSına Tekstil

İsveç ile ilgili danışmanlik hizmetinden memnun kaldim, gayet her seyi acik ve net sekilde anlattilar.

Günay H.

Hocamızın alandaki deneyimi ve kursun planlı bir şekilde ilerlemesi sayesinde İsveççe'yi interaktif ve eğlenceli bir şekilde öğreniyoruz. İsveççe'nin uygulamali olarak öğretildiği bu derslerin akılda kalıcılığı, salt teorik bir eğitime göre çok daha fazla olduğu kanısındayım.

Uzman Dr. C. Ermiş

İsveççe’de sıfırdan başlayan biri için öğretim tarzınızı çok faydalı buluyorum. Alfabeden başlayıp telafuz günlük kullanımda dikkat edilmesi gereken şeyler her detayı verdiğiniz için çok teşekkür ederim. tack så mycket för detaljerade lektioner.

Gizem Şebnem SunalTEB

Okulda bir dil eğitiminden çok daha fazlası ile karşılaşacağınıza emin olabilirsiniz. Hocamız bir öğretmenden çok, ilgili ve alakalı bir mentor ve sizi bu göç yolculuğunda dil dışında birçok güçlüklükle mücadeleye hazırlıyor. Kendisine ve Victor's Education'a teşekkürlerimi iletirim ??

Dr. Vehbi K.

Victor’s Education bir dil kursundan kesinlikle çok daha fazlası. İsveççe öğrenirken eğlenip sosyalleşip aynı zamanda öğrendiğiniz dilin kültürüne ait bilgilere de hakim oluyorsunuz. Gerçekten o yorgun ve bitik, sınırlarımın zorlandığı nöbet çıkışlarında bile hevesle derslere girip, dersin sonunda eglenerek, gülerek ve motive olarak çıktığım için Victor's Education ailesine teşekkür ederim. ☺️

Dr. M. Adıyaman

Biz gayet memnunuz. Hocamızın sadece dil eğitimi vermekten ziyade, İsveç kültürünü, yaşayışını anlatması bize göre çok başarılı. Umarım bu yolculuğun sonu İsveç'te bir buluşmaya kadar ilerler.

Dr. Güçlü Ailesi

Pandemi döneminde kızımın İngilizce seviyesinin gerilediğini hissettiğimde nasıl takviye ederiz diye araştırırken Victor's Edu ile görüştük. Kendileri hem konusuna hakim, hem de bir o kadar ilgili. Beraber planlamayı yapıp derslerimize başladık ve ilk başlardan itibaren faydasını gördüğümüzü söyleyebilirim. Viktor's Education ailesine teşekkür ederiz.

Fatih KUTLUCANÇiğli 2. Ana Jet Üssü

Merhabalar Yurt dışına yerleşmemden sonra acaba öğrenebilir miyim diye tereddüt ettiğim Almanca'yı. İlk kuru bitirmeme rağmen iyi yol aldığımızı düşünüyorum. Uzun araştırmalar sonucu kurum ile tanışmam ve Almanca hocamızın bilgisi, sabrı ve müthiş çabası sadece ilk kurda bile bana gelecekte müthiş bir özgüven aşıladı. A1 bitirdik sırada A2 var hocam umuyorum temelimiz sağlam yolumuz açık olur. Herkese tavsiye ediyorum çok eğlenceli ve verimli ilk kurumuzu tamamladık. Villach'dan selamlar.

Ufuk TaşkınVillach, Avusturya

Şu anda şirkette iş arkadaşlarımla rahatça İsveççe muhabbet edebiliyorsam, bunu Victor's Education'a borçluyum. İlk başlarda pek inanmamıştım işin doğrusu ama iş arkadaşlarım “native” e yakın konuştuğumu söyleyince gerçektende işe yaradığını, İsveççe'ye baya baya hakim olduğuma inandım.

Can PeşkersoyQBIS Business Systems, İsveç

Denizcilik sektöründe operasyon, satış, insan kaynakları departmanlarının hepsi için hem Türkçe, hem İngilizce danışmanlık alıp iş verimliliğimizi katladığımıza inanıyorum. Victor's Education ekibine saygılar ve sevgiler.

Onur ÇevikCOFCO International

Victor's Education'ı ile uzun yıllardır çalıştığım iş yerimden ayrıldıktan sonra tanıdım. Klasik bir dil öğreniminden farklı olacağı, ilk görüşmede belli olmuştu zaten. Lojistik kapsamındaki spesifik ihtiyaçlarım doğrultusunda mevcut İngilizce seviyemi çok kısa sürede bir üst seviyeye taşımış olduk, kendi işimi kurmamda da katkıları olduğunu söyleyebilirim.

Fatih KaraoğluHeka Lojistik

Panasonic’te ithalat uzmanı olduğum için C1 seviyesi mesleki İngilizce’ye ihtiyacım vardı. Tüm ithalat ve tedarik prosedürlerini evden çıkmadan, online olarak Victor's Education'dan aldığım için gayet memnunum.

Dicle YakutPanasonic

Almış olduğum Mesleki İngilizce dersimin faydalarını şimdiden görmeye başladım! Herkese tavsiye ederim! Teşekkürler Victor's Edu! ???

Eftal Pehlivanİzmir Demir Çelik

Ben elektrik-elektronik öğrencisiyim. İngilizce kursuna başladım ve Victor’s Education çok yardımcı oldu. Bu sayede artık daha iyi konuşmakla kalmıyorum aynı zamanda bilmediğim yeni şeyleri öğrendim. Şu ana kadar ders aldığım en iyi adres olabilir.

Doruk Efe Mercanİzmir

Victor's Education çok donanımlı ve sevecen bir eğitimcilere sahip. Dil kursunda çok zaman geçirme şansımız oldu. Sayesinde İngilizce'm ile beraber genel kültürüm de gelişti. İlk başlardaki çekingenliğimi hocamızın tutumları sayesinde kolayca aştım ve kursa çok severek gitmeye başladım. Bana kattığı şeyler için çok müteşekkirim.

Gülnihal Cankurtİzmir

Victor's Education özellikle mesleki İngilizce’de, iyi ki tanıştığım nadir adreslerden. Türkiye'deki kalıplaşmış eğitimin dışına çıkan kaliteli bir eğitmenlere sahip. Teşekkür ederiz.

Ahmet Can PehlivanKocaer Haddecilik San

Özellikle imalat sektörundeki, üretim ve arge departmanlarindaki çalışmalarımız esnasında yurt dışından gelen mühendisleri ve denetçileri daha iyi anlamamız için Victor's Education'dan destek aldık. Yurt dışı ile ortak yürütülen projelerde sözlü ve yazılı iletişimin nasıl olmasi gerektigi, gizlilik, ticari ve teknik sözleşmelerindeki püf noktalar vb. konularda çalışanlarımız yetiştirildi. Kendilerinin uluslararası piyasada sahip olduğu deneyimleri bize mesleki İngilizce'de danışmanlık şeklinde aktarmasi sonucu, 6 ay sonunda projelerimizi yeni kurduğumuz bu süreç akışı ile daha verimli yönettiğimizi ölçümledik.

İlker HergüllüAlkın Compressors

Ukrayna'ya taşındıktan sonra Rusça öğrenmek zorunda kaldım. Uzun araştırmalar sonucu Victor's Education ile tanıştıktan sonra burası ile başlama kararı aldım ve iyi ki de öyle olmuş. Kısa zamanda Rusça'mı ilerletebildim. Profesyonel ve kaliteli bir eğitim almak istiyorsanız, bence doğru adres. Spasibo!

Enis ÖzgelSyntech Software, Кривий Ріг

Türkiye’de bir çok firmadan İngilizce dil eğitimi aldım fakat istediğim seviyeye bir türlü ulaşamadım. Victor's Education ile tanıştıktan sonra bu kurumdan bir İngiliz hoca ile derslere başladık. Bu sayede hedeflerime biraz daha yaklaştım. Eğlenceli geçen dersler ve alınan iyi sonuçlardan dolayı 4 kur devam ettim. Hocama ve ihtiyacı iyi belirleyip native eğitmenlerden eğitim alma imkanı sunan Victor's Education'a sonsuz teşekkürler.

Rönt. Tek. Koray OlçumKent Hastanesi İzmir, Radyoloji Bölümü

Native hocamız ile ile 6 aylık bir çalışma sonrası, Yaşar Üniversitesi'nin İngilizce yeterlilik sınavını geçebildiğim için tekrar teşekkür ederim.

Ezgi YilmazAnkara

Makedonya'da üniversite okumaya karar verdikten sonra, İngilizce'ye burada sıfırdan başladım. Önce yüz yüze olması için çok ısrar ettim ama pandemiden dolayı online başladık. İyi ki de online olmuş, evden çıkmadan, trafikte zaman kaybetmeden hocamızın özverisi ile şimdiden grameri toparlamaya başladım.??

Elif Toramanİzmir

Firmamızın İngilizce ve Rusça eğitimlerini Victor’s Education’dan aldık. Özellikle mesleki ve finansal bilgisi ile profesyonel İngilizce’de ve genel Rusça'dan çok verim aldık. Tekrar teşekkür ederiz.

Evren Çelikkolİstanbul

Victors'un Fransızca kursları ile kısa zamanda çok güzel ilerledik, sevgiler.

Candan CengizKoç Üniversitesi

YDS Fransızca sınavına hazırlanırken hocamızdan özel ders desteği aldım ve çok memnun kaldım. YDS sınavına hazırlanırken hem sınava dair ipuçları verdi hem de motivasyonumu yüksek tutmaya çalıştı. Öğrencinin başarısını önceleyen pozitif ve ilgili biri. Aynı anda eşim de İngilizce dersleri aldı. Kaliteli özel ders almak isteyenlere Victor’s Edu’yu kesinlikle tavsiye ederim.

Hilal & Namık Kemal Yıldızİstanbul

61 yaşında, torun sahibi biri olarak zevkle İspanyolca öğrenmeye başladım! Gracias!

Hüseyin YıldızSamsun

Victor’s Edu’da Serhat beyi tanıdığımız için çok şanslıyız. Toefl sınavı için oğlum Eren'i çalıştırdıktan sonra bir üst sınıfa çıktı. Thank you!

Zuhal Öztürkİstanbul

Victor’s Education ile kısa sürede konuşma pratiğimi geliştirdiğimi ve akici konuşmada bir tik daha özgüven kazandığımı hissettim. Sahip olduğu mesleki donanim ve genel kültür ile çok çağdaş, bilgili ve sempatik bir lider ile çalismis olmaktan ötürü şansli hissediyorum! Strongly adviced!

Melis BalcılarMelixDesign

Alman müşterilerimizin işlerini İngilizce haricinde Almanca yapmaya başlamamizda çok etkili oldu. Başta zorlandık ama 6 aylık sıkı bir çalışmadan sonra bile, şu an müşterilerimiz de memnun, biz de.

İbrahim BaykulSygenta Business Services

Thank you very much for your support. Thanks to special Toefl courses I scored 99 in a short time ?

Ebru Yeşilyurtİstanbul

Victor’s Edu'dan personelimize aldığımız İngilizce, İsveççe ve Fransızca derleri ile yat turizmi sektöründeki satışlarımızı farklı pazarlara da aktarıp, toplam ciromuzu büyütebildik. Artık yazlara hazırız!

Deniz AltıntaşLuna Yatching

Diğer kursları araştırmış biri olarak kesinlikle rakibiniz yok diyebilirim. Victor’s Education beni ihtiyacima en uygun öğretmenle buluşturduğun icin sana çok teşekkür ederim. İngiliz hocamız çok iyi bir öğretmen olduğu gibi, aynı zamanda cok hossohbet biri. 3 kuru dolu dolu aldım, hem de nasıl geçtiğini anlamadan bitti. I am more than happy to meet you all guys. Thank you for your all efforts, the great sources and friendship. Hope to see you again.

Özge AslanJohn Good Logistics

Canımız Serhat hocamız, kendisinden İngilizce ders almistim zamaninda, cok basarili ve iyi bir egitimcidir. ?

Dr. Yudum Akkuşİzmir

İngilizce kurslarının yanısıra, derslerle ilgili tüm sorularım gece gündüz özenle yanıtlandı. Memnun kaldığım için İspanyolca'ya da başladım tskler...

Deniz ÖzkanNarlidere Belediyesi

B1 seviyesinde İngilizcesi olan bir ziraat mühendisiyim. C1 seviyesine çıkmak için, özellikle işimle alakalı, speaking ve müzakereye dayalı mesleki İngilizce geliştirmek için tek adres olduğunu söyleyebilirim.

Fulin BabürVilmorin - Anadolu Tohum

Teklif Al

Yabancı dil kursları arasından birine ya da birkaçına bir an önce başlayabilmek için bizden hemen teklif alabilirsiniz!