İSPANYOLCA KURSU

İspanyolca kursu ve İspanyolca dersleri artık Victor’s Education’dan sorulur! Kaliteyi arayanlar için genel İspanyolca dersleri ile başlayıp, sınav İspanyolca, konuşturma derslerinden, iş İspanyolcasının üst aşaması olan mesleki İspanyolca dil eğitimine her seviyede hizmet vermekte olan Victor’s Education, geleneksel dil okulları ve dershanelerden farklı olarak şirketlere veya elit butik eğitimin değerinin farkında olan bireylere, tam ihtiyaçlara göre ayarlanmış, özel dersler şeklinde, ​​10+ DİLDE birebir online dersler vermektedir.

İSPANYOLCA KURSU HUSUSUNDA DİĞER UYGULAMALAR VE  DİL OKULLARINDAN FARKIMIZ

 • KALİTE: İsveç menşeli kalite sistemi
 • ÖLÇME: Ücretsiz seviye belirleme testi ve yönlendirme danışmanlığı
 • İHTİYAÇ BELİRLEME: Öğrencinin ihtiyacına özel ders programları (Altyapı oluşturma, konuşturma, sınava hazırlık, mesleki İspanyolca)
 • REHBERLİK: İspanyolca derslerine başlamadan önce danışmanlık ve rehberlik
 • İLETİŞİM: Farklı dilek, talep ve önerilere cevap verebilme yetimiz
 • SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK: Aynı eğitimci ile program sonuna kadar devam edebilme olanağı
 • YILDIZ: Turkish, Native-like, Native, ve Native + Turkish seçenekleri ile yıldız eğitimci seçenekleri
 • KUR SİSTEMİ: Avrupa akreditasyonlu kur sistemi (CEFR)
 • TELAFİ: Katılamadığınız derslerin ücretsiz telafisi
 • DONDURMA: Kur dondurma olanağı
 • SERTİFİKASYON: Kur bitirme sertifikaları
 • GARANTİ: 100% konuşma garantisi
 • SINAV: Sınavlara özel hazırlık programları
 • TÜRKİYE’de İLK VE TEK: Victor’s Education öncesindeki iş İspanyolcası derslerine harcadığınız zaman ve bütçeye çok üzüleceksiniz. İş insanlarına özel danışmanlık şeklinde MESLEKİ İSPANYOLCA başka yerde yok.

4 Yıldızlı

Native + Turkish

Çift Anadili olan, Çifte Vatandaş Eğitimci, Türk Eğitimcilere kıyasla yurt dışını bilen, yurt dışında yaşamış, aksanlı; yabancı eğitimcilere nazaran Türk Dili´ni, yapısını ve kültürünü anlayan, kısaca 2 dünyanın da en iyisi.

3 Yıldızlı

Native

Ana dili yabancı dil olan eğitimci.

Çift Yıldızlı

Native Like

Anadili gibi yabancı dil konuşan yabancı ya da Türk eğitimci.

Tek Yıldızlı

Basic

Sıfırdan başlayanlar için gramer odaklı eğitmen.

İSPANYOLCA KURSU KAPSAMINDA TÜRKİYE’de İLK VE TEK

iş insanları ve şirketlere özel, sektör ve departman odaklı, danışmanlık şeklinde MESLEKİ İSPANYOLCA DERSLERİ

Alev Sertifika

A1

15%

A2 Kuru

35%

B1 Kuru

50%

B2 Kuru

66%

C1 Kuru

85%

Mesleki İspanyolca

100%

İSPANYOLCA SINAV HAZIRLIĞI:

 • DELE

Sadece BEYAZ YAKA VE AKADEMİ ADAYLARI İÇİN:

 • Yüksek kalibre uluslararası özgeçmiş hazırlama
 • İş mülakatları için pozisyona özel birebir hazırlık

İspanyolca Seviye Belirleme Sınavı

İspanyolca seviyenizi, dil eğitiminize başlamadan önce ONLINE SEVİYE TESPİT SINAVI’mızla hemen ölçün!

Biz gayet memnunuz. Hocamızın sadece dil eğitimi vermekten ziyade, İsveç kültürünü, yaşayışını anlatması bize göre çok başarılı. Umarım bu yolculuğun sonu İsveç'te bir buluşmaya kadar ilerler.

Dr. Güçlü Ailesi

Okulda bir dil eğitiminden çok daha fazlası ile karşılaşacağınıza emin olabilirsiniz. Hocamız bir öğretmenden çok, ilgili ve alakalı bir mentor ve sizi bu göç yolculuğunda dil dışında birçok güçlüklükle mücadeleye hazırlıyor. Kendisine ve Victor's Education'a teşekkürlerimi iletirim ??

Dr. Vehbi K.

Hocamızın alandaki deneyimi ve kursun planlı bir şekilde ilerlemesi sayesinde İsveççe'yi interaktif ve eğlenceli bir şekilde öğreniyoruz. İsveççe'nin uygulamali olarak öğretildiği bu derslerin akılda kalıcılığı, salt teorik bir eğitime göre çok daha fazla olduğu kanısındayım.

Uzman Dr. C. Ermiş

Victor’s Education bir dil kursundan kesinlikle çok daha fazlası. İsveççe öğrenirken eğlenip sosyalleşip aynı zamanda öğrendiğiniz dilin kültürüne ait bilgilere de hakim oluyorsunuz. Gerçekten o yorgun ve bitik, sınırlarımın zorlandığı nöbet çıkışlarında bile hevesle derslere girip, dersin sonunda eglenerek, gülerek ve motive olarak çıktığım için Victor's Education ailesine teşekkür ederim. ☺️

Dr. M. Adıyaman

Ukrayna'ya taşındıktan sonra Rusça öğrenmek zorunda kaldım. Uzun araştırmalar sonucu Victor's Education ile tanıştıktan sonra burası ile başlama kararı aldım ve iyi ki de öyle olmuş. Kısa zamanda Rusça'mı ilerletebildim. Profesyonel ve kaliteli bir eğitim almak istiyorsanız, bence doğru adres. Spasibo!

Enis ÖzgelSyntech Software, Кривий Ріг

Firmamızın İngilizce ve Rusça eğitimlerini Victor’s Education’dan aldık. Özellikle mesleki ve finansal bilgisi ile profesyonel İngilizce’de ve genel Rusça'dan çok verim aldık. Tekrar teşekkür ederiz.

Evren Çelikkolİstanbul

Pandemi döneminde kızımın İngilizce seviyesinin gerilediğini hissettiğimde nasıl takviye ederiz diye araştırırken Victor's Edu ile görüştük. Kendileri hem konusuna hakim, hem de bir o kadar ilgili. Beraber planlamayı yapıp derslerimize başladık ve ilk başlardan itibaren faydasını gördüğümüzü söyleyebilirim. Viktor's Education ailesine teşekkür ederiz.

Fatih KUTLUCANÇiğli 2. Ana Jet Üssü

Türkiye’de bir çok firmadan İngilizce dil eğitimi aldım fakat istediğim seviyeye bir türlü ulaşamadım. Victor's Education ile tanıştıktan sonra bu kurumdan bir İngiliz hoca ile derslere başladık. Bu sayede hedeflerime biraz daha yaklaştım. Eğlenceli geçen dersler ve alınan iyi sonuçlardan dolayı 4 kur devam ettim. Hocama ve ihtiyacı iyi belirleyip native eğitmenlerden eğitim alma imkanı sunan Victor's Education'a sonsuz teşekkürler.

Rönt. Tek. Koray OlçumKent Hastanesi İzmir, Radyoloji Bölümü

Merhabalar Yurt dışına yerleşmemden sonra acaba öğrenebilir miyim diye tereddüt ettiğim Almanca'yı. İlk kuru bitirmeme rağmen iyi yol aldığımızı düşünüyorum. Uzun araştırmalar sonucu kurum ile tanışmam ve Almanca hocamızın bilgisi, sabrı ve müthiş çabası sadece ilk kurda bile bana gelecekte müthiş bir özgüven aşıladı. A1 bitirdik sırada A2 var hocam umuyorum temelimiz sağlam yolumuz açık olur. Herkese tavsiye ediyorum çok eğlenceli ve verimli ilk kurumuzu tamamladık. Villach'dan selamlar.

Ufuk TaşkınVillach, Avusturya

İsveç ile ilgili danışmanlik hizmetinden memnun kaldim, gayet her seyi acik ve net sekilde anlattilar.

Günay H.

Açık konuşmak gerekirse daha önce derslere girmek zor gelirdi ama şimdi ders gelsin istiyorum, iyi gidiyor. Hatta şu an İngilizce çalışıyorum kendime şaşırıyorum.

Mert GürlerSF Tekstil

İngilizce dersleri şahane geçiyor, hocamız inanılmaz biri saatler nasıl geçiyor anlamıyoruz. Kaynak kitap seçimi de çok isabetli. konular hayatın içinden.

Figen DerinceSF Tekstil

Şu anda şirkette iş arkadaşlarımla rahatça İsveççe muhabbet edebiliyorsam, bunu Victor's Education'a borçluyum. İlk başlarda pek inanmamıştım işin doğrusu ama iş arkadaşlarım “native” e yakın konuştuğumu söyleyince gerçektende işe yaradığını, İsveççe'ye baya baya hakim olduğuma inandım.

Can PeşkersoyQBIS Business Systems, İsveç

Thank you very much for your support. Thanks to special Toefl courses I scored 99 in a short time ?

Ebru Yeşilyurtİstanbul

Yabanci dil egitiminde, bizzat yurt disinda yasamis ve calismis olmanin verdigi tecrube ile aldigim hizmetten cok memnun kaldim. Dil eğitimi değil danışmanlık oldu adeta .

Berkay TürkcanHırdavatım 365

Bize verdiğiniz emeklere sağlık Hocam.

Hülya HazırDokuz Eylül Üniversitesi, Tarih Bölümü

Yıllardır turizm sektöründe ve departmanlarında çalıştım ve dil konusunda kendimi geliştirmemde çok yardımcı oldunuz çok tşkler.

Erkan BertanYaşar Üniversitesi

Victor’s Edu'dan personelimize aldığımız İngilizce, İsveççe ve Fransızca derleri ile yat turizmi sektöründeki satışlarımızı farklı pazarlara da aktarıp, toplam ciromuzu büyütebildik. Artık yazlara hazırız!

Deniz AltıntaşLuna Yatching

Dünyayı uluslararası çapta yorumlayabilen Victor's Education ekibi ile İsveççe gibi bir dil öğrenimi farklı bir boyut kazanıyor.

Barış TekinVolvo Cars, İsveç

Victor's Education takımı dil eğitimde çok iyiler.

Güray Gülerİzmir

Gerçekten mesleki İngilizce'de rakipsiz.

Gobustone EuropeGobustone

Makedonya'da üniversite okumaya karar verdikten sonra, İngilizce'ye burada sıfırdan başladım. Önce yüz yüze olması için çok ısrar ettim ama pandemiden dolayı online başladık. İyi ki de online olmuş, evden çıkmadan, trafikte zaman kaybetmeden hocamızın özverisi ile şimdiden grameri toparlamaya başladım.??

Elif Toramanİzmir

J'ai développé mon français que j'ai appris dans le passé, en très peu de temps avec Mme.Rose. Ce sera encore plus utile, surtout s'il est synchronisé avec l'anglais. Le plus grand avantage est que vous pouvez parler des problèmes actuels. Merci beaucoup

Alper ÇanakçıBisan Arge

Victors'un Fransızca kursları ile kısa zamanda çok güzel ilerledik, sevgiler.

Candan CengizKoç Üniversitesi

Alman müşterilerimizin işlerini İngilizce haricinde Almanca yapmaya başlamamizda çok etkili oldu. Başta zorlandık ama 6 aylık sıkı bir çalışmadan sonra bile, şu an müşterilerimiz de memnun, biz de.

İbrahim BaykulSygenta Business Services

Victor’s Education ile kısa sürede konuşma pratiğimi geliştirdiğimi ve akici konuşmada bir tik daha özgüven kazandığımı hissettim. Sahip olduğu mesleki donanim ve genel kültür ile çok çağdaş, bilgili ve sempatik bir lider ile çalismis olmaktan ötürü şansli hissediyorum! Strongly adviced!

Melis BalcılarMelixDesign

Serhat Hocam İngilizce’de bi tane

Alev DurkayaSına Tekstil

Denizcilik sektöründe operasyon, satış, insan kaynakları departmanlarının hepsi için hem Türkçe, hem İngilizce danışmanlık alıp iş verimliliğimizi katladığımıza inanıyorum. Victor's Education ekibine saygılar ve sevgiler.

Onur ÇevikCOFCO International

Native hocamız ile ile 6 aylık bir çalışma sonrası, Yaşar Üniversitesi'nin İngilizce yeterlilik sınavını geçebildiğim için tekrar teşekkür ederim.

Ezgi YilmazAnkara

Oğlum için 4 kur Fransızca kursu aldık ve ilerlemesinden çok memnunuz.

Işın Koçakİzmir

Victor's Education'ı ile uzun yıllardır çalıştığım iş yerimden ayrıldıktan sonra tanıdım. Klasik bir dil öğreniminden farklı olacağı, ilk görüşmede belli olmuştu zaten. Lojistik kapsamındaki spesifik ihtiyaçlarım doğrultusunda mevcut İngilizce seviyemi çok kısa sürede bir üst seviyeye taşımış olduk, kendi işimi kurmamda da katkıları olduğunu söyleyebilirim.

Fatih KaraoğluHeka Lojistik

İngilizce kurslarının yanısıra, derslerle ilgili tüm sorularım gece gündüz özenle yanıtlandı. Memnun kaldığım için İspanyolca'ya da başladım tskler...

Deniz ÖzkanNarlidere Belediyesi

B1 seviyesinde İngilizcesi olan bir ziraat mühendisiyim. C1 seviyesine çıkmak için, özellikle işimle alakalı, speaking ve müzakereye dayalı mesleki İngilizce geliştirmek için tek adres olduğunu söyleyebilirim.

Fulin BabürVilmorin - Anadolu Tohum

Panasonic’te ithalat uzmanı olduğum için C1 seviyesi mesleki İngilizce’ye ihtiyacım vardı. Tüm ithalat ve tedarik prosedürlerini evden çıkmadan, online olarak Victor's Education'dan aldığım için gayet memnunum.

Dicle YakutPanasonic

Almış olduğum Mesleki İngilizce dersimin faydalarını şimdiden görmeye başladım! Herkese tavsiye ederim! Teşekkürler Victor's Edu! ???

Eftal Pehlivanİzmir Demir Çelik

Ben elektrik-elektronik öğrencisiyim. İngilizce kursuna başladım ve Victor’s Education çok yardımcı oldu. Bu sayede artık daha iyi konuşmakla kalmıyorum aynı zamanda bilmediğim yeni şeyleri öğrendim. Şu ana kadar ders aldığım en iyi adres olabilir.

Doruk Efe Mercanİzmir

Victor's Education çok donanımlı ve sevecen bir eğitimcilere sahip. Dil kursunda çok zaman geçirme şansımız oldu. Sayesinde İngilizce'm ile beraber genel kültürüm de gelişti. İlk başlardaki çekingenliğimi hocamızın tutumları sayesinde kolayca aştım ve kursa çok severek gitmeye başladım. Bana kattığı şeyler için çok müteşekkirim.

Gülnihal Cankurtİzmir

Diğer kursları araştırmış biri olarak kesinlikle rakibiniz yok diyebilirim. Victor’s Education beni ihtiyacima en uygun öğretmenle buluşturduğun icin sana çok teşekkür ederim. İngiliz hocamız çok iyi bir öğretmen olduğu gibi, aynı zamanda cok hossohbet biri. 3 kuru dolu dolu aldım, hem de nasıl geçtiğini anlamadan bitti. I am more than happy to meet you all guys. Thank you for your all efforts, the great sources and friendship. Hope to see you again.

Özge AslanJohn Good Logistics

YDS Fransızca sınavına hazırlanırken hocamızdan özel ders desteği aldım ve çok memnun kaldım. YDS sınavına hazırlanırken hem sınava dair ipuçları verdi hem de motivasyonumu yüksek tutmaya çalıştı. Öğrencinin başarısını önceleyen pozitif ve ilgili biri. Aynı anda eşim de İngilizce dersleri aldı. Kaliteli özel ders almak isteyenlere Victor’s Edu’yu kesinlikle tavsiye ederim.

Hilal & Namık Kemal Yıldızİstanbul

Я получил образование в Victor’s Edu для коммуникации с моей женой и её семьёй! спасибо большое

Çağlar PolatoğluSBAB, İsveç

Çok teşekkür ederim Victor’s Education'a. Rusça’da 40 derslik program sonrası konuşma düzeyine gelmek idi amacım. Şu an beklediğimden daha iyi seviyeye hocamında verdiği emek sayesinde geldim. Rusça öğrendim ama İsveç’ten iş teklifi aldım. ☺ ☺ çok ama çok teşekkürler.

İbrahim ŞahinSundsvall, İsveç

Highly recommended Italian course at Victor’s! Intensive and professional online private classes but very personal at the same time. The tutor is very enthusiastic, always a great atmosphere. Bravissima esperienza!

Hjordis WagenaarAustria

Victor’s Edu’da Serhat beyi tanıdığımız için çok şanslıyız. Toefl sınavı için oğlum Eren'i çalıştırdıktan sonra bir üst sınıfa çıktı. Thank you!

Zuhal Öztürkİstanbul

Victor's Education özellikle mesleki İngilizce’de, iyi ki tanıştığım nadir adreslerden. Türkiye'deki kalıplaşmış eğitimin dışına çıkan kaliteli bir eğitmenlere sahip. Teşekkür ederiz.

Ahmet Can PehlivanKocaer Haddecilik San

61 yaşında, torun sahibi biri olarak zevkle İspanyolca öğrenmeye başladım! Gracias!

Hüseyin YıldızSamsun

Özellikle imalat sektörundeki, üretim ve arge departmanlarindaki çalışmalarımız esnasında yurt dışından gelen mühendisleri ve denetçileri daha iyi anlamamız için Victor's Education'dan destek aldık. Yurt dışı ile ortak yürütülen projelerde sözlü ve yazılı iletişimin nasıl olmasi gerektigi, gizlilik, ticari ve teknik sözleşmelerindeki püf noktalar vb. konularda çalışanlarımız yetiştirildi. Kendilerinin uluslararası piyasada sahip olduğu deneyimleri bize mesleki İngilizce'de danışmanlık şeklinde aktarmasi sonucu, 6 ay sonunda projelerimizi yeni kurduğumuz bu süreç akışı ile daha verimli yönettiğimizi ölçümledik.

İlker HergüllüAlkın Compressors

Canımız Serhat hocamız, kendisinden İngilizce ders almistim zamaninda, cok basarili ve iyi bir egitimcidir. ?

Dr. Yudum Akkuşİzmir

İsveççe’de sıfırdan başlayan biri için öğretim tarzınızı çok faydalı buluyorum. Alfabeden başlayıp telafuz günlük kullanımda dikkat edilmesi gereken şeyler her detayı verdiğiniz için çok teşekkür ederim. tack så mycket för detaljerade lektioner.

Gizem Şebnem SunalTEB

Teklif Al

İspanyolca kursu dil eğitiminize bir an önce başlayabilmek için bizden hemen teklif alabilirsiniz!