Skip to main content

İş İngilizcesi nihayi hedefimiz olsa da, SF Tekstil ile olan ilk grubumuza A2+ diğer grubumuza da B1+ kur bitirme sertifikalarını takdim ettik. Yarıyıl eğitimini tamamladığımız %100 ihracat odaklı çalışan SF Trade ile ikinci yarıyılımıza yabancı eğitimcimiz ile devam ediyoruz. İngilizce kur sertifikalarını alan öğrencilerimizin; eğitimcilerimiz, sistemimiz ve online eğitimin getirdi avantajlar hakkındaki pozitif geri bildirimlerini duymak bizleri çok mutlu etti.

1 gün hafta içi akşam, 1 gün hafta sonu olmak üzere, iş saatleri dışındaki saatlerde dil eğitimlerimizi alıp, iş ile eğitimlerin çakışmayan bir program dahilinde ilerleyip, yorgunluk ve trafikte vakit kaybı gibi etmenleri eleyen online sistemimiz ile yüz yüze derslerden fazla verim yakalamış olduk.

SF Tekstil, Ege Serbest Bölgesi’nde kurulmuş 1000’e yakın çalışanı ve deri ve tekstil ticareti alanında sektör lideri konumunda olması ile göz dolduruyor. Sahipliğinin İsveç’te olduğu şirket, özellikle deri çanta, cüzdan, hastane sedyeleri vb. niş ürünlerle İzmir’den Avrupa’ya ihracat yapıyor. Ürün tasarım geliştirmenin ülkemizde olması da ayrı bir sevindirici haber.

Tek dış eğitimini Victor’s Education‘dan alan SF; arge, bakım mühendisliği, kalite ve üretim departmanlarının genel İngilizce kurslarını bitirdikten sonra iş İngilizcesi ‘nin bir üst kademesi olan departman ve sektör odaklı danışmanlık şeklindeki mesleki İngilizce workshopları ile de uluslararası ticaret paralelindeki insan kaynakları verimliliğinde mükemmeliyeti yakalamayı hedefliyor.

Leave a Reply