Skip to main content

Victors Blog:

Victor’s Education ile en çok ihtiyacınız olan dil eğitiminden, her zaman öğrenmeyi istediğiniz farklı bir yabancı dile…

Ya da gireceğiniz veya halihazırda çalışmış olduğunuz sektörde en çok tercih edilen dile hakim olmanıza kadar sizlere, hem kişisel hem de sektörel gelişiminizi destekleyen bu süreçte mentorluk ediyoruz.

Kaliteyi arayanlar için genel İngilizce eğitimi ile başlayıp, sınav İngilizcesi’ne, pratik konuşma kurslarımıza ve mesleki İngilizce dil eğitimine, her seviyede hizmet vermekte olan Victor’s Education, geleneksel dil okulları ve dershanelerden farklı olarak şirketlere veya elit butik eğitimin değerinin farkında olan bireylere, tam ihtiyaçlara göre ayarlanmış, özel dersler şeklinde, 10+ DİLDE birebir online dersler vermektedir.

Üstelik YDS, YÖKDil, Delf, TUREB, JLPT, TestDaf, Goethe, Telc, DSD, ÖSD gibi tüm sınavlara hazırlanmanızda, kalifiyeli eğitimcilerimiz ile sizlere birebir yardımcı oluyoruz. Ayrıca; Noter Tastikli Yeminli Tercüman hizmetimiz de mevcuttur.

Harmanlanmış iş deneyimleri hem bireysel hem de kurumsal yetkinliğinizi arttıracak,  size sunacağımız yeni teknikler ile sadece iş hayatınızda değil özel hayatınızda da uluslararası gündemi takip edip, kendinize olan güveninizin gün geçtikçe arttığına şahit olacaksınız.

Buna bukabil, bizi daha yakından tanıyabilmeniz için danışmanlık hikayelerimizi bu Victors Blog çervesi dahilinde bulabileceksiniz. Şirketlerin CEO’ları ile birlikte etkinliklerimizi, anlaşmalı üniversitelerimizde değerli öğrencilerimize verdiğimiz eğitici, öğretici ve deneyimsel seminerleri, küresel firmaların kurumsal yapılarını, onların insan kaynakları ve dolayısı ile karlılıklarını arttırma çabalarımızı sizlerle paylaşıyor olacağız. Kurucumuzun üniversitelerde misafir eğitimci olarak verdiği İngilizce, Türkçe ve İsveççe ders ve konferanslar her ne kadar pandemi ile fiziksel konumdan tamamen çevrim içi bir yapıya bürünse de, bu pandeminin getirdiği zararlardan çok hem Türkiye’de hem yurt dışında oluşturduğu fırsatları birlikte tartışacağız.